Dnes je:

Meniny má:

Máme online 72 hostí

Najnovšie vo fóre

15.10.2018 13:28
Podala som kandidátku na starostu obce, chcem pokračovať ...
Téma: Re: Voľby

Vyhľadávanie

Obec Tarnov | Oficiálna web stránka obce Tarnov | www.tarnov.sk
História:

Otázky týkajúce sa obce Tarnov

Otázky
Pre vkladanie príspevkov do fóra je potrebné byť prihlásený. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte
Posledný príspevok
obcan

obcan
116 príspevky
---
Poloha:
n.a.
04.10.2018 21:22

Voľby

Dobrý deň

Za starostu našej obce kandidujú dvaja kandidáti. Za poslancov kandidujú šiesti kandidáti. Počet poslancov zvolených vo voľbách môže byť max. päť. Moja otázka znie: To ozaj nemáme v našej obci viacej schopných ľudí na kandidátku do obecného zastupiteľstva za poslancov? Každý kandidát na starostu môže osloviť aspoň piatich, s ktorými by chcel pracovať. Spolu by ich mohlo byť desať. Nie je úsilie zo strany kandidátov na starostov, či nie je záujem zo strany občanov? To z čoho si má volič vybrať?

Ďakujem

admin

admin
17 príspevky
---
Poloha:
n.a.
15.10.2018 13:28

Re: Voľby

Podala som kandidátku na starostu obce, chcem pokračovať v realizácii začatých projektov, schválených dotáciách a nových výzvach. Pri tom chcem spolupracovať s poslancami Obecného zastupiteľstva - som rada, že traja opäť kandidujú. Z veľkého počtu oslovených občanov Tarnova dvaja súhlasili s podaním kandidátky na poslanca OZ. V OZ sme predpokladali, že ďalší kandidát na starostu predloží so svojou kandidátkou najmenej 5 kandidátov na poslancov OZ, s ktorými by chcel pracovať v prípade zvolenia. Nie každý chce prevziať zodpovednosť za rozhodovanie o smerovaní obce.
starostka obce, Anna Kuľková